4552-5200-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie stosunku. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.